Firma

Firma RUTKA specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesorii meblowych z tworzyw sztucznych i metalu. W naszej ofercie znajdą Państwo min. zaślepki ( do otworów, złączy mimośrodowych, śrub confirmat oraz specjalistyczne ) w bogatej kolorystyce podstawowej ( ponad 60 kolorów ) jak i dobieranej specjalnie do indywidualnego zamówienia. Ponadto produkujemy uchwyty wieszakowe, stopki, ślizgacze, wsporniki do szkła, wzmocnienia ściany tylnej, listwy wzmacniające itp. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 100 wyrobów. Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku, Firma RUTKA stale rozszerza ofertę wprowadzając nowe produkty oraz poszukuje doskonalszych rozwiązań technicznych i technologicznych.
 
Naszą przewagą jest przede wszystkim doskonała jakość wykonanych produktów, za które bierzemy odpowiedzialność. Gwarantem wysokiego poziomu jakościowego naszych wyrobów są wysokiej klasyatestowanesurowce i materiały używane do produkcji naszych akcesoriów, nowoczesny park maszynowy ( min. wtryskarki Boy, Engel ), własna narzędziownia ( np. wgłębna elektrokorozyjna obrabiarka Charmiles) oraz profesjonalnie przygotowana i wyspecjalizowana kadra techniczna. Tak bogate zaplecze pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych, indywidualnych zamówień.
 
W 2006 roku rozszerzyliśmy zakres naszej oferty o produkcję stylowych metalowych łóżek. Pod marką Wik-Pol powstają niepowtarzalne meble oraz łóżka z najwyższej jakości stali, ręcznie wytwarzane, patynowane z zastosowaniem metaloplastyki i kowalstwa artystycznego. Oferta dostępna pod linkiem www.wik-pol.pl.
 
 
 
Od 1980 roku prowadzę i zarządzam firmą, skutecznie łącząc tradycyjne wartości współpracy takie jak : uczciwość, odpowiedzialność i partnerstwo z innowacyjną  i elastyczną ofertą, dostosowaną do rosnących wymagań Klienta. Efektem takiego działania jest nieprzerwana, długoletnia współpraca z największymi fabrykami mebli w Polsce, hurtowniami meblarskimi a także indywidualnymi zakładami stolarskimi. W imieniu Firmy RUTKA chciałbym zaprosić Państwa do współpracy, gwarantując wysoką jakość produkcji, szeroki wachlarz wyrobów i indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Zapraszam także do odwiedzenia zakładu produkcyjnego w Radomiu.
 
inż. Marek Rutka
właściciel